W zgodzie z naturą              W zgodzie z sobą
Bezpieczeństwo i dyskrecja

Nowoczesne Planowanie Rodziny
 
Bookmark and Share
 
Pomoc naukowa dla uczniów aby mieć własną Poradnię skontaktuj się z CTLife...  instrukcja obsługi Poradni... 

Prezentujemy Państwu system CTLife Poradnia dający możliwość wsparcia uczennic pragnących prowadzić i interpretować własne cykle. System CTLife Poradnia posiada funkcjonalność możliwość wglądu przez nauczyciela w cykle uczennic oraz kontaktu z uczennicami w sprawach ich cyklów. Zbudowaliśmy system umożliwiający współpracę online uczennicom i ich nauczycielom. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z nowych możliwości, które daje Państwu nasz system.

Teraz Państwa uczennice prowadzą swoje zapiski w Państwa poradni NPR (można je też do niej zaimportować z systemu CTLife online lub przenieść z innych poradni). Państwa pasja  może teraz być realizowana w bardziej skuteczny sposób, mogą Państwo szybciej dotrzeć z pomocą do większej liczby uczennic. Mogą Państwo pomagać z dowolnego miejsca w dowolnym czasie na zasadach, jakie Państwo określą swoim wychowankom. Czyż to nie piękne jakie możliwości daje nam internet?

Ponieważ chcemy w dalszym ciągu rozwijać nasz system więc pozostawiając darmową podstawową funkcjonalność systemu prowadzenia kart cyklów użytkownicy uiszczają drobną odpłatność za usługę automatycznej interpretacji cyklów dostarczaną przez CTLife. Za prowadzenie poradni przez państwa CTLife nie pobiera żadnych opłat - system dla poradni jest darmowy. Nasz zespół wciąż pracuje nad tym, aby wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i dostarczać użyteczne narzędzia zapewniające poradniom coraz to większe możliwości realizacji pasji pomocy innym w samoobserwacji i planowaniu rodziny.

CTLife Poradnia to także nowa oferta dla:
użytkowników -
więcej...
doradców i osób prowadzących poradnie NPR -
więcej...
dla nauczycieli WDŻwR - więcej...
lekarzy ginekologów -
więcej...

 

 

Zobacz, czym różnią się systemy CTLife: Porównanie systemów CTLifeSystem...

 


Zamiast oglądać reklamy: dotuj CTLife!
 

Copyright (C) 2004-2012 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone -