W zgodzie z naturą              W zgodzie z sobą
Bezpieczeństwo i dyskrecja

Nowoczesne Planowanie Rodziny
 
Bookmark and Share
 
Skuteczna pomoc dla pacjentów aby mieć własną Poradnię skontaktuj się z CTLife...  instrukcja obsługi Poradni... 

Prezentujemy Państwu system CTLife Poradnia do prowadzenia własnej Poradni NPR online. System CTLife Poradnia posiada funkcjonalność możliwość wglądu w cykle pacjentów oraz kontaktu z pacjentami osobom zajmującym się doradztwem NPR. Zbudowaliśmy system umożliwiający współpracę online małżonków, profesjonalistów NPR oraz ginekologów. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni z nowych możliwości, które daje Państwu nasz system.

Teraz Państwa pacjenci prowadzą swoje zapiski w Państwa poradni NPR (można je też do niej zaimportować z systemu CTLife online lub przenieść z innych poradni). Państwa pasja  może teraz być realizowana w bardziej skuteczny sposób, mogą Państwo szybciej dotrzeć z pomocą do większej liczby osób. Mogą Państwo pomagać z dowolnego miejsca w dowolnym czasie na zasadach, jakie Państwo określą swoim pacjentom. Czyż to nie piękne jakie możliwości daje nam internet?

Ponieważ chcemy w dalszym ciągu rozwijać nasz system więc pozostawiając darmową podstawową funkcjonalność systemu prowadzenia kart cyklów użytkownicy uiszczają drobną odpłatność za usługę automatycznej interpretacji cyklów dostarczaną przez CTLife. Za prowadzenie poradni przez państwa CTLife nie pobiera żadnych opłat - system dla poradni jest darmowy. Nasz zespół wciąż pracuje nad tym, aby wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i dostarczać użyteczne narzędzia zapewniające poradniom coraz to większe możliwości realizacji pasji pomocy innym w planowaniu rodziny.

CTLife Poradnia to także nowa oferta dla:
użytkowników -
więcej...
doradców i osób prowadzących poradnie NPR -
więcej...
dla nauczycieli WDŻwR - więcej...
lekarzy ginekologów -
więcej...

 

 

Zobacz, czym różnią się systemy CTLife: Porównanie systemów CTLifeSystem...

 


Zamiast oglądać reklamy: dotuj CTLife!
 

Copyright (C) 2004-2012 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone -