W zgodzie z naturą              W zgodzie z sobą
Bezpieczeństwo i dyskrecja

Nowoczesne Planowanie Rodziny
 
Bookmark and Share
 

CTLife System - wizja 

Kompleksowy system współpracy zespołu ludzi mających szeroką wiedzę o płodności człowieka oraz mających szerokie możliwości działania. System współdziałania ludzi, procesów, narzędzi i metodyk działania, pomagający w rozwiązywaniu problemów z płodnością w tak skuteczny sposób, że nikt nie musi uciekać się w tym celu do żadnych metod antykoncepcji ani technik in-vitro. 

CTLife System - misja 

 • Wytwarzanie doskonałych narzędzi pomagających w:
  –      przekazywaniu wiedzy o płodności,
  –      wykorzystywanych do rozwiązywania problemów z płodnością,
  –      szkoleniu trenerów i doradców w zakresie wiedzy wiedzy o płodności i planowania rodziny,
  –      wymianie informacji pomiędzy osobami z problemami z płodnością a fachowcami: doradcami, ginekologami, szpitalami, klinikami, itp.,
  –      zbieraniu danych do badań i rozwoju wiedzy o płodności oraz szukaniu nowych sposobów do rozwiązywania problemów z płodnością.

 • Szerzenie wiedzy o płodności oraz wielkości zadania jakim jest przekazywania życia (prokreacja), budowanie świadomości wartości jaka jest w tym zadaniu.

 • Szerzenie takiego profesjonalnego (w tym także biznesowego) sposobu podejścia do rozwiązywania problemu płodności zgodnego z poniższymi wartościami tak, aby stał się on alternatywą do metod antykoncepcji i technik in-vitro.

CTLife System - wartości 

Wartości jakimi kierujemy się w realizacji naszej wizji i misji:

 • Życie ludzkie zaczyna się w momencie wniknięcia plemnika do komórki jajowej i zlania się ich materiałów genetycznych w jedno i trwa do naturalnej śmierci człowieka

 • Miłość partnerów wyklucza stosowanie antykoncepcji, która postrzegana jest jako przyjmowanie w akcie seksualnym tylko części drugiej osoby - tej bez płodności.

 • Miłość do poczętych dzieci oraz godność osoby ludzkiej jest tak duża, że wyklucza stosowanie technik manipulacji życiem jakie są stosowane w procedurach in-vitro.

 • Każdy ma prawo na swoim etapie rozwoju posiadać rzetelną wiedzę o płodności człowieka i jej rozwoju oraz odpowiedzialności za działania seksualne.

 • Niewielka ilość urządzeń, narzędzi, aplikacji, środków  wspomagających sterowanie płodnością domaga się szukania nowych na miarę dzisiejszego rozwoju cywilizacyjnego.

 • CTLife jest otwarty na współpracę i do niej zaprasza. Współpraca z krzewicielami podobnych wartości jest możliwa i wręcz pożądana przy zachowaniu szacunku do specyfiki podejścia obu stron.

 • CTLife czerpie z dorobku innych – np. wiedzy i reguł opisujących płodność - opracowanych  przez innych autorów zaznaczając, że to są efekty ich pracy. CTLife dokłada do tych rzeczy własną wiedzę i twórczość rozbudowując ją o własną wiedze i doświadczenie.

 • CTLife szuka aktywnie nowych rozwiązań w dziedzinie, którą się zajmuje. Zajmuje się także badaniami rozwojowymi, wspieraniem innych w ich badaniach, tworzeniem metodyk, narzędzi,  itp. oraz wprowadzeniem gotowych rozwiązań na rynek.

 • CTLife stara się być samofinansującym się dziełem – tzn. opiera się na pracy osób współpracujących, pozyskuje środki z dotacji sponsorów, posiada przychody ze sprzedaży wyprodukowanych przez siebie narzędzi i usług,  składek członkowskich członków stowarzyszenia/fundacji (o ile takie powstaną) oraz innych form uzyskiwania przychodów z własnej działalności.

Doczytałeś/doczytałaś do tego miejsca? Fantastycznie! To znaczy, że zainspirowała Cię nasza myśl! Zapraszamy więc do współpracy!

Zastanów się, co mógłbyś/mogłabyś wnieść do realizacji naszej misji? Jeśli nie wiesz, to może dysponujesz jakimiś pomysłami? a może czasem? umiejętnościami? środkami? a może jeszcze czymś? - podziel się tym z nami, a my spróbujemy to wykorzystać proponując jakąś formę współpracy. Razem możemy zrobić więcej!

Jeśli nie wiesz, co zrobić, a chcesz jakoś pomóc: dotuj CTLife!

Napisz do nas: ctlife@ctlife.com.pl

 

 

 

Copyright (C) 2004-2012 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone -