W zgodzie z naturą              W zgodzie z sobą
Bezpieczeństwo i dyskrecja

Nowoczesne Planowanie Rodziny
 
Bookmark and Share
 
Bezpieczeństwo i dyskrecja wejdź do CTLife Poradnia...  instrukcja obsługi... 

Prezentujemy Państwu system CTLife Poradnia do prowadzenia obserwacji płodności z automatyczną interpretacją stanu płodności oraz możliwością wsparcia od specjalistów NPR. W porównaniu z CTLife online system CTLife Poradnia otrzymuje nową funkcjonalność: ze względów bezpieczeństwa i dyskrecji zrezygnowaliśmy w nim z możliwości udostępniania cyklów w internecie np. na forach, na rzecz udostępniania cyklów osobom zajmującym sie profesjonalnie doradztwem NPR. Zbudowaliśmy w ten sposób system umożliwiające współpracę online małżonków, profesjonalistów NPR oraz ginekologów.

Teraz zapiski swoje mogą prowadzić Państwo w określonej poradni NPR (można je też do niej zaimportować z CTLife online). Każdą poradnię prowadzą ludzie zaufani, znający się na swoim fachu. Ich wiarygodność możesz sprawdzić gdyż są to ludzie z pasją, prowadzą także inne sprawy i cieszą się zaufaniem społecznym. Prowadzą poradnię dlatego, że chcą służyć ludziom swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadząc obserwacje w ich poradni możesz kontaktować się z tymi specjalistami na określonych przez nich zasadach. Masz możliwość także korzystania z usługi automatycznej interpretacji cyklów dostarczanej przez CTLife.

Chcemy w dalszym ciągu rozwijać nasz system więc pozostawiając darmową podstawową funkcjonalność prowadzenia kart cyklów wprowadzamy drobną odpłatność za usługę automatycznej interpretacji cyklów od CTLife. Mamy nadzieję, że wykupując tę usługę będą Państwo chętnie wspierać rozwój usług serwisu. Nasz zespół wciąż pracuje nad tym, aby wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i dostarczać użyteczne narzędzia zapewniające Państwu skuteczność, bezpieczeństwo i dyskrecję w planowaniu rodziny.

CTLife Poradnia to także nowa oferta dla:
użytkowników -
więcej...
doradców i osób prowadzących poradnie NPR -
więcej...
nauczycieli WDŻwR - więcej...
lekarzy ginekologów -
więcej...

 

 

Zobacz, czym różnią się systemy CTLife: Porównanie systemów CTLifeSystem...

 


Zamiast oglądać reklamy: dotuj CTLife!
 

Copyright (C) 2004-2012 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone -