W zgodzie z naturą              W zgodzie z sobą
Bezpieczeństwo i dyskrecja

Nowoczesne Planowanie Rodziny
 

Nasza wizja, misja i wartości...

Bookmark and Share
 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby założenia konta w CTLife

Drogi Użytkowniku! Firma CTSoft i twórca CTLife mają na celu Twoje dobro więc wszelkie działania jakie są przez nas wykonywane mają służyć Tobie i mają być robione zgodnie z obowiązującym prawem. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Ciebie o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało od dnia 25 maja 2018 roku.

Jakie dane zbieramy i wykorzystujemy?

Twoje dane osobowe, które przekazujesz nam są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc utworzyć konto w naszym systemie CTLife i aby on poprawnie funkcjonował potrzebne jest byś udostępnił nam twoje dane jakimi są: e-mail oraz data urodzenia a w przypadku CTLife desktop dodatkowo imię, nazwisko oraz ewentualnie dane adresowe oraz numer telefonu w momencie składnaia zamówienia na dostarczenie licencji na użytkowanie tej aplikacji.

Administrator Danych Osobowych

Twoje dane przekazywane są nam i my będziemy ich Administratorem. To znaczy: CTSoft Chyra Tomasz ul. Firmowa 1, 45-594 Opole, NIP: PL7542483576, telefon: +48609082824

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych osobowych

Email: ctlife@ctlife.eu, telefon: +48609082824

W jakim celu przetwarzane są Twoje dane?

Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci korzystania z funkcjonalności aplikacji CTLife.

Przekazywanie danych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłacznie przez naszą firmę i tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie. Mowa o podwykonawcach naszych usług informatycznych oraz ewentualnych agencjach marketingowych, które zajmują się dla nas wysyłką e-maili. Musimy również twoje dane udostępnić podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania (gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną).

Podstawa prawna

Przetwarzanie Twoich danych osobowych oparta jest na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami. Chcąc świadczyć Ci usługi, podstawą prawną jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (w tym umowa kupna-sprzedaży, wykonania usługi, udzielenie licencji na użytkowanie oprogramowania, informacja o zmianach w oprogramowaniu, itp.). Przetwarzanie danych w celach marketingowych (np. newsletter) odbywać się będzie jedynie za Twoją dobrowolną zgodą.

Prawo do zapomnienia

Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody albo po jej ustaniu, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treści, które Ci przesyłamy i ograniczać czasowo twojej zgody na obsługę konta użytkownika dlatego twojej dane będą wykorzystywane aż do odwołania twojej zgody.

Prawo do wycofania zgody

Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej organizacji, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również  usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. By wycofać zgodę należy przesłać na adres ctlife@ctlife.eu stosowne wycofanie lub samemu usunąć odpowiednie dane z własnego konta (jeśli taka mozliwość istnieje). Wycofanie zgody na przetwarzanie danych bedzie rownoznaczne z rezygnacją z prawa do obsługi klienta gdyż nie bedzie możliwa weryfikacja legalnego posiadania licencji na użytkowanie programu. Raz cofniętej zgody nie będzie można ponownie przypisać do produktu i bedzi ekonieczność wniesienia opłaty za nową licencję.

 

 

Copyright (C) 2004-2018 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone -

Kontakt RODO  
Kontakt do CTSoft-CTLife Polityka Danych osobowych